Új hozzászólás Aktív témák

  • Larry303

    addikt

    válasz Freddy76 #10377 üzenetére

    hmm
    ezen a poston kicsit csalódtam és nem a dm miatt :)
    szal te pl nagyon máshogy közelíted meg a hobbyfotózást, mint én pl..vagy azért mert te nem hobbyfotós vagy, vagy azért mert én nem vagyok az :DDD
    a feldobott témánál eddig egy mondattal tudtam teljesen egyetérteni viszont azzal nagyon is, számomra az maga a fotozás értelme..szal amit ropi írt: életem dokumentálása
    és ez rohadtul nem arról szól, hogy ego, vagy technikai fejlődés, vagy ne adj isten getty megveszi és hobbymból élek... lóf@szt, és a legkevésbé igaz, hogy megy a virtuális raktárba...
    tán pont azért vagyunk ennyire mások, mert a horgászatot sem érted....a horgászat le van szarva -nagyvonalakban- egyéválni a természettel, teljes mértékben -mondom teljes- amikor egy hetet egy vízen úszó stégen töltök, és a 3. nap már megszoknak az ott élő madarak és együtt kelük velük, vagy a nappal, vagy a széllel, vagy az esővel...tök mindegy, imádom az összeset. soha nem érzem magam annyira szabdnak és élettel telinek, mint horgászatkor, vagy síeléskor a hegyen stb stb aki nem érti /érezte, hogy miről beszélek, úgysem tudom meggyőzni...nekem ez kell az életembe, ha nem lenne nem sok értelme lenne (nyilván a családon kívül)
    szal ezen a szálon vissza a hobbyfotozáshoz...elegem lett, hogy a kis szar kompatokkal ezeket apillantokat nagyon ritkán sikerült megörökítenem...a filmest meg nagyon ritkán vittem ilyen szituba...szal itt döntöttem el, hogy nekem ezekből az emlékekből több kell...nos ezért lettem hobbyfotós, és ezért színezem a képeim lightroomba, hogy amikor itthon vagyok, egy kicsit visszakaphassak abból az érzésből, vagy akár a lányom csodálásból szal a lényeg: az életem dokumentálása, számomra megfelelő szinten :)
    ha megnézed egy képem sincs groupba rakva, nem kell az explored :) majd én felfedezem az éltem újra, nagyapaként, és akkor tényleg nem digitláis szemeteket akarok nézegetni :)
    szal nekem ez a hobbifotzás -a megtestesült érthetelenség :)

    https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Új hozzászólás Aktív témák