Új hozzászólás Aktív témák

  • janaman01

    addikt

    rövid előzmény :
    ebay , indiából 22 dollár értékű cucc paypal fizetés. két hét múlva se adja fel az eladó, paypalon inditom a vitát , eladó nem reagál, nekem nem volt türelmem kivárni a 2-3 hetes reakció időt, majd kiterjesztettem a vitát azzal az indokkal hogy 2 hét alatt fel sem adta fel,kérem vissza a pénzem. Másnap jön egy értesitő a paypal tól hogy az eladó adott nekik trackinget (és közölték addig ne zárjam a vitát még meg nem kaptam , valóban az e stb stb) ami valóban müködik és a tracking szerint, tegnapi nappal kishazánkba érkezett a csomag.
    és most jön a csavar, a paypaltól kaptam ugyancsak tegnap ezt az értesitőt.

    We've completed our review and decided this case in your favor. Due to the unique circumstances of this case, PayPal is issuing you this refund at no cost to your seller. You will receive a refund. The refund amount should reflect in your PayPal balance within 5 business days, if not sooner. If you paid with a credit card, the money is refunded to your credit card. Please note that it can take up to 30 days for the refund to appear on your card statement.

    tehát akkor most mi van ?

    [ Szerkesztve ]

    /tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Új hozzászólás Aktív témák