Új hozzászólás Aktív témák

  • Superhun

    addikt

    Hali

    Egy gyors segítségre lenne szükségem. Beleolvasgattam a topicba, de sokkal nem lettem okosabb... A problémám az, hogy nem sikerül megosztani 2 gép között a netet LAN-ban, router meg proxy nélkül.
    Tehát adott 2 gép. Az egyikben 2 hálókártya, a másikban egy. Az első gépben az egyik kártyába az ADSL modem patchkábele megy, a másikba meg a crosskábel, ami össze van kötve a második géppel. Lefuttattam az XP varázslóját mindkét gépen, és addig sikerült eljutnom, hogy mutassa a második gép a net ikonját a rendszertálcán, ami villog rendesen, de az istenért sem akarja semelyik program érzékelni a netet azon a gépen. Az elsőn persze minden perfektül megy. Az első gép IP címét beállítotam 192.168.0.1-re, olvastam hogy arra kell. A másik gép IP-je automatikusan van lekérve. Szóval vagy ultralassú a net a másik gépen, vagy valami nem megy át rendesen.

    Bocsi ha már kismillió ilyen post volt ebben a topicban, de már nincs türelmem végigolvasni az egész topicot, tegnap egész nap szarakodtam ezzel...

Új hozzászólás Aktív témák