Új hozzászólás Aktív témák

  • csana

    senior tag

    Üdv!
    Egy nemrégiben előjött probléma megszüntetéséhez kérném a segítségeteket. Olyan 5 napja észrevettük, hogy nem az igazi a sávszélesség. Néha (netlimiterrel figyelve) darabos a letöltés. Ez alatt azt értem, hogy megugrik (1 megabitre), majd 0 pár másodpercig, majd ismét megugrik, és így tovább. Nem értek igazán a szgépekhez, de úgy néz ki, hogy akár routerrel, akár sima modemel kapcsolódok a netre ugyanúgy előjön a dolog. Ami különös, és csak nemrég jöttem rá, hogy ez a jelenség firefox, vagy explorer (vagy wow) programoknál jelentkezik, míg mondjuk steam-nél, vagy fájlmegosztó progiknál (és némelyik netes játéknál) nem. Nem tudom mi lehet a hiba. Az XP (pro, 32 bites)- frissítve, vírusírtó szintúgy. Korábban ugyanígy ment minden simán, csak mostanában van ez a dolog.. Nem tudom konkrétan kihez fordulhatnék ezzel, de gondolom a szolgáltató (t-online) küldene szakembert, aki belő 1-2 dolgot a gépen, és tartja a markát. Gondoltam előtte bekérdezek itt, hiszen ti talán jobban képben vagytok..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák