Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubek-Einste

    Topikgazda

    válasz tyuxy #58089 üzenetére

    1. Milyen routert nézzek a központi részre amire rádugom a szolgáltató eszközét?
    Ha normális rendszerben gondolkozol akkor egy vezetékes router és switch kellene oda egy patch panellel amibe bele megy a házban található összes kábel.

    2. Nem tudom a pontos megnevezését de néztem ilyen mennyezetre szerelhető “routert” ?! Amit összekötok a fő routerrel és így nagyobb terület lenne lefedve ebből gondoltam feltenni kettőt ami szerintem elég lenne az egész házra.. azaz ezeket most csak becsatornaznák amibe majd én be tudom húzni az utp kábelt vagy ami kell bele ugyanis nem tudom ezek az eszközök hogy működnek. A cél az lenne hogy a ház bármely pontján is vagyok mindenhol legyen jel
    AP-nak hívják.
    Jó elgondolás, érdemes valamilyen vezérelt hálózati megoldásban gondolkodni, ebben az esetben a fő router helyen lévő eszközöket is érdemes lenne azonos gyártótól beszerezni, hogy minden eszközt egységesen lehessen kezelni.

    Mennyit szánnál a teljes eszköz beszerzésre? (kábelek és egyéb kiegészítők nélkül)

    Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Új hozzászólás Aktív témák