Új hozzászólás Aktív témák

  • hali_tomi

    tag

    Sziasztok!

    Kezdem azt érezni, hogy a digi gyári ZTE routere a világ legjobbja. De biztos user-error van, szóval én vagyok a ludas.

    Szóval digi csoda-routere átkapcsolva bridge-módba, rajt lóg egy ASUS AX92, mint router, kábelen a ház másik sarkában egy ASUS AC66U B1 (ezen van kábelen egy SYNO NAS, nem tudom számít-e, gondolom nem igazán), mint AI Mesh node.

    Na már most a dolog ELMÉLETILEG működik. Telefonnal átsétálok egyik részről a másikra. Hibátlanul dobálnak ASUS cuccok között térerő alapján.

    DE!
    Két rohadt nagy gond:
    1. párom home-officeban van és egy nap kb 20szor (!!!) ledobja őt a hálózat vagy elmegy az internet (sok másodpercre, SKYPE meg ilyenek mind logout-ol; ő nem mozog a házban; az AC66-hoz közel és az AX92-höz közel is volt már ilyen hiba), Tényleg, be lehet állítani valahogy ne csak néhány óra legyen LOG?

    2. van egy Mi Home Security Camera 360° 1080p kameránk az AC66U-hoz közel ÉÉÉS ő eldöntötte, hogy csak és kizárólag az AX92-höz kapcsolódik (ami nagyon nincs hozzá közel), az AI Mesh nem dobja át akármilyen gyenge a jel, akkor is marad ezen ha megszakad közben napi 50-szer a net.

Új hozzászólás Aktív témák