Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Nagy előrelépésről számolhatok be Nektek Origin ügyben!

    A kisebbik gép előtt unatkoztam, amíg Nagypapa a második VH-s filmhíradókat nézegette a nagyobbikon :)

    Csak kíváncsiságból ismételten rákerestem, a Mass Effect 1 Originbe való regisztrálását illetően, és itt lyukadtam ki: Registering Mass Effect on Origin?

    Fentről számítva a második hozzászólásban rögtön van két link... ez lett gyanús mert én csak egyet ismertem, és a kettő közül ránézésre azt sem tudtam melyiket. Az egyik nálam nem működött - ez volt a második, így esélyes, hogy korábban a másodikat használhattam...

    Viszont az első a számunkra fontos, olyannyira, hogy ezt be is linkelem: tessék: https://activate.ea.com/gameactivation.do
    Természetesen a Mass Effect-el indítottam, bemásoltam neki a Direct2Drive-on vásárolt kódomat , és egyből kérte, hogy válasszak EA Screen Name-et ekkor kezdtem sejteni, hogy talán van remény!

    Utána a következő ablakban kérte, hogy válasszam ki a nekem megfelelő nyelvűt, érdekességként megjegyzem, hogy magyar nem volt közte, és bár erről pont nem készítettem screenshotot - talán azért, mert magam sem hittem a sikerben - a jelenség később is előfordult, és akkor már nem hagytam ki megörökítési alkalmat. Így hát kiválasztottam az Angol-t , és izgatottan miután megkaptam a visszaigazoló emailt, már néztem is, hogy az Origin látja e... és hoppá itt jött elő az amiről nem is gondoltam, hogy megvalósul anélkül, hogy a supportnak ne sírnék, az amivel anno annyit piszmogtam a fő gépem előtt ülve, akkor jön össze amikor csak unalmamba teszek egy kíséretet.

    A sikeren felbuzdulva Crysis 1 -el és kettővel folytattam a sort :)

    Crysis 1 -nél sincs magyar...

    ...ami azért érdekes, mert még a Steames változat is tud magyarul...

    [/L]

    Crysis Warhead magyarul is!

    Viszont a kiegészítője a Crysis 1-nek már magyarul is ott van az Originben. A lényeg, hogy az EA-s játékaim jó része már ott virít Originben is. Kivétel a Battlefield 1942, a 2 és a 2142, valamint a Need For Speed Pro Street és a Steames Mirror's Edge :C

    Új elemek a listában: Crysis, Crysis Warhead, Mass Effect

    [ Módosította: stevve ]

Új hozzászólás Aktív témák