Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz Luck Dragon #83764 üzenetére

    Pont erről írtam nem rég, én miként oldottam meg G Astra esetében. Tuti nem cseréltetnék ezért mindent a kocsiban a zárakat is cserélned kell utána.. Magával a zárszerkezettel van a gond (ha nálad is ez a hiba jött elő).
    Ha a pótkulccsal sem tudtad elfogatni, akkor a kormány zár pöcke ragadt be, ezt pedig 3 kéz segítségével kitudod szedni.
    - Fordítod a kulcsot, erőből (nyilván ne törd el..)
    - Ütögeted a kulcsot közben valamivel a lyuk felé
    - A kormányt rángatod, erőből

    Én nem mertem elsőnek megcsinálni ezt a lépés sorozatot félve, hogy nagyobb baj lesz, de amikor hasonló összeget közöltek velem, akkor úgy voltam vele, hogy nincs veszteni valóm. Kb a 2. rántásra kioldott a kormányzár utána kikaptam és megcsináltam rajta, amit múltkor leírtam.
    Ez nekem 2,5e volt 3 éve.

    G astra esetében is ki kell cserélni a többi zárszerkezetet, mert új kulcsot kapsz hozzá (igaz a zárat is tudják a kulcshoz csiszolni és akkor nem kell a többit is cserélni)

    Ui hétvégén bringákkal a tetőn mentem én is pályán kb 400km-t. 11L alatt nem igen volt a pillanatnyi fogyasztás, ellenben 130-al ment mint a kis angyal.

    [ Szerkesztve ]

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák