Új hozzászólás Aktív témák

  • plömplöm

    őstag

    válasz _seth_ #5648 üzenetére

    nos, én hangszórót úgy vettem, hogy annyi volt csak a biztos hogy se mélyláda, se semmi olyasmi nem lesz, aminek nincs helye gyárilag az autóban, ez magukat a hangszórókat is behatárolta, mert összvissz van a 4db 13-as lik a 4db ajtóban, sztán helo. úgyhogy megmértem szépen a max beépítési mélységet és megvettem a legnagyobb-legnehezebb hangszórót, amin amúgy a legimpozánsabb technikai adatok is szerepeltek egyben merő véletlenségből, mely adatokat mondjuk egy takamuki dobozon látva elnézően mosolyog az ember, de reméltem hogy egy jbl-ben esetleg meg is lehet bízni...

    aztán levert a víz, amikor otthon az elsőt kicsomagoltam a dobozból és megláttam a közepén a "csálé" magassugárzót, namondom magamnak peti ebből baj lesz mert talán már egy hete volt hogy megvettem őket sztán hogyan lesz a garancia, de a másik is olyan volt, és a többi is, jamondom ez nem bug hanem fícsör, gyorsan bele is szórtam őket a helyükre, és sztem jól is szólnak.

    és offolom, mert semmi keresni valóm nincs itt, dehamár bepöntyögtem... :DDD :B

    All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Új hozzászólás Aktív témák