Új hozzászólás Aktív témák

  • trassher

    addikt

    A poszt olvasása előtt érdemes leülni vagy jól megkapaszkodni valamiben

    Hívott a klímaszerelő főnök. Kérdezte hogy akkor pontosan mi is volt az eddigi történet. Elmeséltem majd jött a kérdés hogy mikor volt cserélve a klímahűtőm. Mondtam neki hogy nálam nem volt de akitől vettem úgy vette hogy az első tulaj megtörte az elejét de meg lett csináltatva. Erre jött a válasz hogy a klímahűtő lényegében új csak ott a bibi hogy a gyári szárító szűrőt hagyták a helyén és beraktak egy gyári opel klímahűtőt de beépített szűrővel, ergo van benne 2. Az egyik szétrobbant és szépen eltömítette a másikat + a benne lévő zeolit szépen eljutott ameddig tudott. Kell bele egy új hűtő kompletten szűrővel de azt mondja 2-3 hónap után cserélni kellesz a szűrőt mivel 100%-ig nem tudják kitakarítani a rendszert. Állandóan kiold a kompresszor majd egyből kapcsolna be és emiatt melegedett túl a tekercs + a kuplung. 28 bar-on ami cirka 60 fok a meleg oldalon a hűtő csont hideg, nem jut el bele a gáz. Szóval összerakatom és majd tavasszal visszaviszem hogy csinálják meg. 25 lenne a hűtő + a munkadíj szóval simán beleszaladna a dolog a 40 ropiba. Szívem szerint visszamennék az öreghez a kocsival és kezét-lábát eltördelném. :U

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 7

Új hozzászólás Aktív témák