Új hozzászólás Aktív témák

  • Findzs

    addikt

    válasz sgx #24629 üzenetére

    nekem volt 1.6 os f astrám, 1.6 -os g astrám, 1.4 h astrám, (többek között)
    és most van egy 1.2 g astrám és azt kell mondjam, hogy bizony engem is meglepett mennyire jól megy

    olyan 60-70 -ig jobban gyorsúl jobban húz érzésre mint az 1.4 h (7 évig volt meg a h astrám)
    eddig 120-130 volt a legtöbb amit mentem vele de ezt megerőltetés nélkül tudja (olyan 50km -en át tartottam ezt a sebességet)

    a fogyasztása nagyon jó kb 1,5 - 2 literrel kevesebb mint a h astrának volt az olyan 8 litert evett ennek elég 6 is kb.

    az 1.6 f astrától (kb 3 évig volt meg)meg egyértelműen jobb de az 1.6 g -től nem, de az is 8 körül evett (4-5 évig volt meg)

    tehát összefoglalva a fent leírtakat, végre nem hiszem, hogy menne annyit mint egy 1.4 h meg egy 1.6 g (de ki akar ilyen büntik mellett száguldozni? én most is fizetek egy gyorshajtás bírságot :B ) de egyértelműen kevesebbet fogyaszt és véleményem szerint jól is megy
    de attól függ ki mihez van szokva pl. egy porsche után lassúnak éreznéd :)

    egy biztos nekem volt ismerősömnek 1,2 g és nyíregyháza - budapest között ingázott vele autópályán de nem tudta 6,5 fölé vinni a fogyasztását, nem igazak a pletykák hogy többet enne mint egy 1.4 vagy 1.6

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Új hozzászólás Aktív témák