Új hozzászólás Aktív témák

  • katsi

    tag

    Sziasztok!

    OLED TV-t szeretnek venni, mar lassan egy hete nezem az osszehasonlito videokat, teszteket es a keretbol (brutto 450-500k) valamint a rendelkezesre allo helybol (55"-os fer el) eddig 2 gyarto 2-2 modellje maradt a kalapban:

    - Sony 55 A8 vagy A9 (mi a kulonbseg?)
    - LG 55 CX vagy C11 (C12?)

    Szeretnek tanacsot kerni, hogy melyik lenne a legjobb valasztas. Leginkabb PS4, PS3, Switch jatekok fognak rajta futni, emellett Netflixet es HBO GO-t szoktunk a TV-n nezni.
    Nem tervezek PS5-re valtani, es a PC-mben a videokartyan is csak HDMI 2.0 port van, szoval ugy erzem a fullHD@120FPS vagy 4k@60FPS nekem boven megfelelo. (PC gamer szemmel nezve amugy sem hiszem, hogy a 4k@120FPS-t barmelyik konzol kipreseli majd magabol a kozeljovoben, de ez mas tema)
    Az input lag a Sonyn kb 15ms, az LG-n 7-8ms. Ezt meg lehet erezni?
    Van egy bekebeli HiMedia HD200b mediaplayerem is, errol is szoktunk filmet nezni.

    A cel a keretbol elerheto legjobb kepminoseg mozgasmegjelenitesben, kontrasztban mind jatek mind filmek alatt. Szeretnem minimalizalni az eselyet, hogy rossz panelt fogok ki, itt a topicban olvastam rola, hogy az LG C9/CX-nel voltak ezzel gondok, de nem tudom, hogy a C1 ilyen szempontbol "jobbra" sikerult-e.

    Mi a velemenyetek?

Új hozzászólás Aktív témák