Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz atesss #17606 üzenetére

    Az overpower-es kikapcsolásos kérdésről tudsz infót ?

    Nálam elektromos autó toltölje volt rajta (sima schuko 16A-es töltő). Ezt már nem bírta a Shelly Plug, a töltés során vélhetően volt benne 16A-nél nagyobb peak, vagy 15-16A között oldott le a Shelly, a részleteket már nem rémlenek, az adatok és a grafikonok meg kipörögtek már (1 év a retention nálam). A kérdésre válaszolva: 24A-s kismegszakítón volt, így nem alakult ki versenyhelyzet, nem tudom melyik a gyorsabb. A többi Shelly kapcsán nincs ilyen terheléssel tapasztalatom. A Plug-ot párszor próbáltam (elvileg volt olyan bugfix ami korai leoldási hibát javított), mindig 3-4 óra után oldott, de látszott előtte a gradfikonon hogy egy peak-et is kapott, szóval oka is volt rá (előtte csak 13-14A környékén mozgott a terhelés). Azóta nem kísérleteztem vele.

    Shelly szállítási problémák: Nem minden terméket érint, hogy itthon kinek mi van raktáron az meg jó kérdés, én azért telefonálnék egyet, mielőtt bármelyik webshopnak előre fizetnék...

    A 3EM miatt meg csak panaszkodni kellett, most jött sms a DHL-től hogy holnap hozzá végre (40 napot vártam rá...).

    Amúgy pont tegnap postolt Dimitry az FB csoportba, hogy micsoda terhelés van rajtuk, és mennyire elnézést kér, meg részletezte a supply chain problémákat. A legtöbben térdre estek előtte hogy micsoda korrekt tájékoztatás. Páran fanyalogtak kicsit, őket simán csak lehurrogták (köztük egy magyar srácot is :) ). Be akartam neki küldeni egy screenshotot, hogy mindenközben a webshopjukban 9 napos szállítási határidővel ígérnek olyan termékeket mint pl. az 3EM is, amire vannak akik 4(!) hónapja várnak.... Talán a korrektségnek ott kellene kezdődnie hogy kirakjuk az ablakba is az infót, nem az underground FB fanclubban pusmogunk csak róla. Na mindegy...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák