Új hozzászólás Aktív témák

  • Victor91

    tag

    Régebben én is leírtam a tapasztalataimat, egy ideje csak olvasom a fórumot, mindkét vga-m szervizben van, és sajnos nem sietik el a dolgot. November 28. óta le van adva. Új biossal is csinálta a ventilátor felszabályzós hibát + kékhalálok voltak SLI-ben. Valami nagyon nem volt rendben velük. Így azóta is csak várok.. :(
    Sajnos túl sokat nem tudtam használni őket ez miatt. De nagyon jól mentek SLI-ben. 1500/8000-ren ment.
    Egy kártya önmagában meg még többet is. Semmi ciripelés, teljes csendben. 63-66 fok között megálltak emelt órajelen is ( volt egy üres hely a két VGA között)

    Ezeket a videókat tudtam csak elkészíteni : COD: AW
    FC 4

    Crysis 3-al próbáltam még ott nagyon szépen megy az SLI. WOT-ban valóban nem hoz javulást az SLI de egy kártyával is elég jól megy főleg, hogy egy igencsak optimalizálatlan játék.
    AC Unity is nagyon jól ment, átvezetők alatt is megvolt a 60 fps maximális beállításon. Érdemes a vonalsimítás beállítással játszadozni egy kicsit.

    Mindent összevetve nagyon jó kártyák érdemes beruházni rájuk, akár 2db-ra is lehetőség szerint.

    A biztonsági öv nem akadályoz annyira a mozgásban mint a tolószék...

Új hozzászólás Aktív témák