Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Blamazs #4488 üzenetére

    Szerintem kicsit arnyaltabb (hehe :) ) a kep annal, minthogy termel/nem termel.
    A mi rendszerunk K-Dk-i fekvesu, es 2.5x-es koltsegvetesu (mondjuk az mar jarulekos koltsegekkel). Raktam mar ide tobbszor gorbet. 6-kor mar elkezd valamit minimaluzemben mutatni, de mostanra (ertsd: reggel 8 ora) ugrik meg es lett erdemi termeles (a nevleges teljesitmeny fele feletti). Majd delutan 1/2 2-ig marad ezen szint felett egy szep dombbal (kb. 3/4-et a nevlegesnek lattam eddig mint max. pillanatnyi), onnan kb. linearisan csokkenve hoz fel 4-ig me'g valamennyit, de az mar nem lenyeges mennyiseg (valoszinuleg amit be tud sugarozni a gerinc felett a masik oldalrol...
    Megsem panaszkodom, mert felhotlen napokon 80kWh felett hoz. Eves adatom me'g nincs, de november 15 ota 5.1 MWh. Pedig laposabb napnal a kornyezetbol is, sajat epuletbol meg egy ke'me'ny meg egy tetoeltolas tud raarnyekolni [mienk is SE]. Igy is tultermel, koronavirus nelkul 50-60e szamlank volt (elektromos kozlekedes), most meg plane sok lesz, majus vegere mar le fogja dolgozni amit a telen elhasznaltunk...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák