Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    Topikgazda

    válasz -Mosquito- #26324 üzenetére

    De ezért rákeresel a yotubon ha valamit nem tudsz? Ebben szinte biztos vagyok. :)

    Mennyibe került a javítás? 140 ezernél jár sztori.
    Kinek kell a garancia? Kinek kell a számla? A barátom nem megveszi, én megcsinálom, ő meg vissza segít másban.
    Ki számít szakembernek? Autóvillamossági szerelő annak számít?
    Az a jó, hogy még nem láttad, és nem tudod mi lenne benne, de máris megmondod minek van értelme. Köszi a bizalmat. :P

    Te nem teszel fel. Akkor én sem tegyek fel?
    Már van fent 3 videó de nem találod meg, mert nem nyilvános. Még nagyon sokat kell vágni, újra szövegezni stb.
    Értelemszerűen baromságot nem fogok feltenni, és a kérdéses dolgoknak utána járok.
    Nem lesz nagyobb baromság, mint egyes nagynevű szerelők videója. :)
    A fos, bazd..eg, takony, f.szom...stb kötőszavas videókat feltevő hatalmas tudású szerelők videói jók? Ahol más sincs, csak másik fikázása, meg sértegetése? Miközben mindegyik szerelő ugyan úgy elköveti stikliket, meg elköveti a fikázott műveleteket?
    Megélhetésből csinálják, és azt elégíti ki aki fizet. Kicsi pénzért taknyolni fog.
    Ha nem teszik, akkor a fele becsukhatja a boltot, mert nem lesz kuncsaft.
    Ez a rotyogó egy Csabai Rendőr adta el, oda hordta javítani. Olaszból jött.
    Végig ment sok szerelő kezén. Ha mindegyik kiváló, és szakemberi szintű javítást végzett volna, akkor nem lenne ebbe a helyzetben ez az ágról szakadt kis szökevény sem :)

    Ez nem csak fekete vagy fehér.
    Ez egy egyhengeres fapados kis motor. Nem egy széthegyezett több hengeres valami.
    Annyi szerszám van hozzá, amennyi szükséges. :P
    Ami nincs, majd megveszem.

    DigitXT: Alapból nem engedem a hozzá szólásokat. :D
    Ha valaki akar valamit, majd kérdez privátba.

    astor12:
    Igazából ez egy yamaha blokk, a körítés Olasz. :).

Új hozzászólás Aktív témák