Új hozzászólás Aktív témák

  • musicryder

    tag

    válasz DrBubo77 #41319 üzenetére

    Gondoltam, hogy onnan másoltad ki... Én csupán a tényleges ügyintézést írtam le...
    Régen volt nagy divat a lakcímre szóló számla kérés is, de manapság már nem igen kérik/foglalkoznak vele...

    Nooeca: Az én eddigi tapasztalataim alapján igen, tudsz nélkülük is.
    Haverjaimtól is személyi/lakcímkártyát kértek illetve talán még adókártyát ( de az adókártya is kérdéses... )
    Mind a ketten a sima Go csomagot kötötték, telefonvásárlás nélkül...

    Ami érdekesség volt számomra az a bekért összeg ( amit helyben ki kell fizetni )...
    Mikor én kötöttem 2014-ben bekérték az első havi előfizetési díjat... ( meg pár napra rá jött egy tört számlám is pár száz forinttal... nevetségesnek is találtam )
    Az egyik haverommal mikor voltunk tavaly év végén akkor már csak ilyen 500-600 Ft-ot kértek tőle a tört hónapra, míg a másik haverom esetében egy forintot se kértek...

    Update: számlákkal kapcsolatban a 2014es infóim alapján ( mivel hasonló cipőben jártam mint te )
    A számlának nem szükséges a te nevedre szólnia... Elég csupán a lakcímedre szólnia, az, hogy most az a számla név alapján a barátnőd, szüleid nevére szól az teljesen mindegy...

    [ Szerkesztve ]

    Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

Új hozzászólás Aktív témák