Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz shev7 #1989 üzenetére

    Bemondásra?? Nem vágom.. :F

    Amugy haver mesélte (decemberben vett elöfizus telot vodánál) hogy neki mondta a nő hogy mivel előtte t-mobilos elöfizuja volt ha beviszi az uccso 3 havi teloszámla befizetését igazolo papírt(vagy vmi hasonlo) akkor nem kell kaukcio.
    Azon gondolkodtam anyám most is -mobil előfizető ha az ő nevére kérem kell-e kaukcio. Semmi kedvem fizetni ha kikerülhetem. Ráadásul nincs is nagyon keret arra a +10k-ra.

    Jah és a 3 ingyenes honap igy néz ki:
    A ''3 beszédes hónap'' fedőnéven futó kampányban azok a magánszemélyek, akik Vodafone 90, Vodafone 200, Vodafone 300 vagy Vodafone 500 havidíjas előfizetést és hozzá készüléket vásárolnak (két éves hűségnyilatkozattal), az első három hónapban nem kell havidíjat fizetniük. Ez egyben azt is jelenti, hogy a csomagban foglalt lebeszélhető percek teljesen ingyenesek és csak az e fölötti perceket kell kifizetnünk. Az akció március 1. és április 15. között tart.

    Ma akadtam rá. Szal csak a vodafone 90,200,300,500 előfizuhoz van ez a dolog. Nekem meg ugye a select lenne. Szal ezt is szivtam. :((( :W

Új hozzászólás Aktív témák