Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Sziasztok sracok, lehet, hogy nem epp ontopic a kerdes, de talan tudtok segiteni - Vista HP telepitesben...

    egy laposon volt OEM VHP, ezt kellett ujratennem, recovery image nincs, gyari rendszervisszallitot kollegam sracai kb 4 eve szilankosratortek. Kerestem egy SP2-es V iso-t, hogy majd a matrican levo OEM kulccsal aktivalom, fel is ment a win, de aktivalast nem ker, erre most nezem, hogy marha fejemmel V Enterprise SP2-es MSDN-es ISO-t szedtem es telepitettem fel.

    Van-e legalis modja, hogy ezt egy HP OEM kullcsal aktivaljam es az Enterprise verziobol reinstall nelkul HP valtozatot telepitsem? 7-esnel azt hiszem a kulcs/OEM kulcs hatarozza meg hogy az alapvetoen ugyanax ISO telepitobol milyen komponensekkel mi telepuljon fel, gyarlo modon felteteleztem, hogy Vistanal is ez a szitu.

    Ha nagyon nem megyk, van olyan MS oldal, (MSDN-em nincs) ahol VHP SP2-es telepitokeszletet le tudok tolteni?

    Koszi es megegyszer elnezest a feloffert.. :R

    Balinov

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák