Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    válasz ro_bert17 #5292 üzenetére

    Köszönöm az Uraknak a hozzászólásokat! :R
    Én szakértelem hiányában nem folytam bele jobban a témába. Y cég domain szolgáltatójának jelezve lett a probléma. (aki csak annyit jelzett vissza, hogy van elmaradás a számlákkal kapcsolatosan :DDD . Ez rendezve lett. Ma próbáltam, gond nélkül megérkeznek a levelek mindenhonnan, még citromail alól is.)

    Újabb kérdésem lenne, amely kapcsán szívesen olvasnék ötletet, jó tanácsot részetekről.
    Adott Y cég 2-3 fővel, és W cég 1-2 fővel, de sok közös projektjük van. Egy gyűrű, vagymi tároló kellene földrajzi helytől függetlenül. Ezen a tárolón legfőképp doksik lennének, de biztos lesz igény egy kis interaktívitásra is, csoportmunkára (levelezés, naptár, egyebek)
    Milyen megoldás a legésszerűbb, és gazdaságosabb szerintetek, ha kb. pár évre, és nulla felé közelítő költégvetéssel kell megoldani a dolgot?
    -NAS? (Nekem nem annyira szimpi, mert ami nem gui-s vindózos, attól mindig szédülök)
    -microszerver, mondjuk egy W7-el?
    -vagy MS felhő? Sharepoint online? (őszintén szólva engem ez érdekel a legjobban a három közül, talán a legkevesebbet kell vele barkácsolni, és nem sokkal drágább, mint az előző két megoldás)
    Ismét hálás lennék bármelyikőtök segítőszándékú gondolatáért! :R

Új hozzászólás Aktív témák