Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    A heten szol ugyfel, ossze kene kotni a szemvizsgalo gepet az orvosi programmal szoval minden onnan szarmazo kep bekerulne szepen a kozponti adatbazisba.

    En telepitettem le nekik azt a gepet core i5, 8Gb ram,touchscreen, wifi a server meg 2008 R2 + SQl 2008.

    Ok megkerdeztek, kompatibilis menni fog, megvan a leiras mit, hogy kell csinalni, es megjott a "chip" is. Persze megcsinalom, nem gond, de milyen chip?
    Hat nem tudjak...valami chip.

    Kimegyek hello mizus, es a kezembe nyomja ezt:

    Mondom most szopattok a 90-es evek vege ota nem lattam ilyet :DD Ne bohockodjatok, nincs nekem erre idom. Nem tok komoly, mert nem is arrol a geprol van szo, hanem egy masikrol a 90-es evekbol.persze a leiras tok masrol szolt, semmi nem volt csak az ic.

    Szetkaptam, kb ugy nez ki mint R2D2i:

    Berakni sikerult,de mint kiderult, nem jo progit egettek bele, igy jovo heten ujra jatszhat.
    hogy ez,hogy fog az SQL-be adatot kuldeni otletem sincs, de azt majd megoldjak ok :DDD
    A support Floridaban van es amikor leterdel a gep akkor repulore ul valaki es kijon valami horror osszegert.Kerdeztem,hogy van e naluk felvetel,mert szivesen lennek a csapat tagja ;]

    Rakerestem a gepre 1998-es modell, hasznalt jelenlegi ara $20K USD... Azt mondjak a dokik baszott jo gep a mai napig is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák