Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    segítséget szeretnék kérni, mert elakadtam, és kb az őrület határán egyensúlyozok...

    DELL R720XD és nem tudom bekapcsolni a VD property-knél a Read Ahead / Write Back kombinációt. PERC 710P mini a raid vezérlő. Battery status szerint a "PERC1 ROMB Battery" Good. No Read Ahead / Write Through módban "fut" jelenleg, de leginkább vánszorog. ha force write backre állítom, akkor is ugyanilyen lassú marad

    elindítottam egy RAID-5 tömb bővítést, ami megy, elég nagy tömbről van szó, nem tudom máshova átrakni. a bővítés indítása előtt teljes mértékig rendben volt a sebessége. vagy a raid vezérlő tud ennyit, és szokjak hozzá a gondolathoz, hogy a következő jópár napban lassú lesz a cucc?
    a bővítendő tömbön 1 dög nagy file van, OS és HypV gépes másik diskeken, másik VD-n, elméletileg közük nem kéne legyen egymáshoz.

    help pls.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák