Új hozzászólás Aktív témák

  • Flowtation

    őstag

    válasz dkaro #14152 üzenetére

    Szia!
    Mindenkinek akkor, aki vágja a wds-t:
    Eddig a következő a helyzet:
    Van egy friss 2012 r2 telepítésem, azon egy WDS. Azt szeretném, hogy a hálózatról bootolva tudjak friss wineket telepíteni. Ehhez vannak iso-k, nevezetesen w7, 8.1 és 10. Előző kettőből 32 és 64 bites is. Ezekből beraktam boot.wimeket, mindkét architektúrát, plusz a w10ből is. Majd mindegyikből beraktam az install.wim-eket is, szintén lebontva két felé. A 7-es telepítők leállnak még az elején, miszerint nem talált megfelelő lan drivert a lemezképben. Ez stimmt, be kell raknom drivert a 7es boot-okba, gondolom. (bár tegnap ez nem ment, pedig kétféle drivert is beraktam és hozzá is adtam a wimhez. Egy régi laptop lan drivert is bedobtam és azzal viszont ment :F, ha meg minden drivert hozzáadtam, a géptípusnak megfelelően, akkor a telepítés után nem indul el a win, szóval driver nélkül tudom csak telepíteni.). A 8.1 boottal elindul, ha 32bit-el látom mindegyik lemezképet, és így fel is ment a 7es, pl. De ha win10-el bootolok, akkor az összetevők telepítése lépésnél leáll ilyen hibaüzenettel: A win nem tudta alkalmazni a felügyelet nélküli beállításokat az offline servicing művelet során.
    Ez mit jelent? Egyáltalán, jól csinálom ezeket a lépéseket?
    Van kb 5-6 típusú gép, mindegyikre más való, azért szeretném beállítani a többféle telepítőt. A w10 capture és sysprep pedig a fent leírtak szerint nem megy.

    Előre is köszi!

    Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Új hozzászólás Aktív témák