Új hozzászólás Aktív témák

  • sellerbuyer

    őstag

    válasz brd #12959 üzenetére

    Az első gondok nálam a PfSense-el ott jelentkeztek, amikor hálózati adaptert kellett cserélni, ill. konfig után betéve a nagy hálóba. Konkrétan idióta módon van agyon automatizálva az interfészek felismerése, autokonfigja, meg mittomén... már pontosan nem emlékszem. A lényeg, hogy ő eldöntött egy rakat mindent helyettem, hogy az úgy lesz és kész már akkor, amikor betettem pár LAN adaptert és ettől jóformán használhatatlanná vált az egész már az elején. Később sem lett a haverom.

    A ZeroShell úgy tökéletes számomra, ahogy van egyébként, nekem nagyon kézre áll, nagyon baráti. LB-t nem használok benne, így ez nem zavar. Ez a DHCP bug nagyon nagy probléma viszont, mert nálunk most iszonyat fog kelleni, hogy a DHCP osszon fenntartott IP-ket tonnaszám (ergo ezeket ne ossza ki bárkinek). 3.3-ommal van egyébként ez a problémám, most a 3.5-öset szedtem, felrakom szüzen (az upgrade-et ugye amúgy is donate ellenében adják, tehát bújtatottan fizetős), úgyis új gépet állítok be routernek és akkor meglátom, hogy ez is csinálja-e még a DCHP bugot... ha igen, akkor egyelőre más ötletem nem nagyon van... :(

Új hozzászólás Aktív témák