Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    Topikgazda

    Ma egész jó kis szopós napom volt, fateromék megane kombija nálam volt aztán nekiestem 1-2 dolognak....bal hátsó sárfogó műanyag visszaszerelés, ez nem ügy.

    Bal hátsó lámpa fékezésnél, indexelésnél, mindenféle effektet produkált, égett rajta minden....a belsejében a panel meg volt "égve" egy helyen, kis forrasztgatás, ragasztgatás és kész is.

    Na DE, bal hátsó ajtó nem nyílik sehonnan --> be volt nyomva a gyerekekzár, a külső kilincs belő szerkezete, meg szétesett...hát mire sikerül zárt ajtónál annyira megbontani a kárpitot, hogy be tudjak nyúlni a zárszerkezetig, vért izzadtam, na meg szanaszét vagdaltam a kezemet, na de ezt is sikerült megoldanom....

    Még maradt egy olyan probléma, hogy az ablakmosó motorja működik, viszont nem nyom semmit, gondolom szét van csúszva valahol...de erre már nem maradt erőm.
    Egyébként megane 1 ráncfelvarrott-nál, hol találom az ablakmosó tartályt??? Illetve sejtem, hogy hol van, csak nem tudom mit kell hozzá szétszedni....lökös vagy sárvédő-betét???

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák