Új hozzászólás Aktív témák

  • dssport

    tag

    válasz Roachy #50836 üzenetére

    #50829rekid - köszönöm szépen a képeket!!!

    Tegnap beszéltem Tamronékkal... Sajnos a chipszhiány náluk is nagyon beütött... ((kezd fárasztó lenni, hogy az egész évem erről szól, munka/hobbi egyaránt)) A lényeg, hogy Tamron 35-150mm f/2.8-4 Di VC OSD teljesen off, lényegében kivezetésre került a gyártási nehézségek jelentkezésekor. ((amazonon.de néhány boltjában még van raktáron)) Hozzánk 100%-hogy többet nem érkezik. Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 esetében egy hajszállal jobb a helyzet, abból még lesz, de közel sem olyan mennyiség, hogy a raktárak polcai roskadozzanak és elég nagy rá a várólista... Kérdeztem, hogy mennyire lehet jellemző a gyártási nehézségek miatt, hogy inkább az újabb/MILC obikra fókuszálja a gyártó a kapacitásait, de ezt hivatalosan sem megerősíteni sem cáfolni nem tudták -nem kaptak infót-. Csak az érdekesség kedvéért árukergetőn összeállítottam egy Sony MILC szettet és nem mondom hogy 10-15 perc alatt ez egy szuper reprezentatív szűrés volt, de sokkal stabilabb készletekkel találkoztam...

    (((Használtat még még mindig kerülném... Esetleg ha nagyon satuban lesz a fejem, vagy nagyon megbízható a forrás)))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák