Új hozzászólás Aktív témák

  • hanee

    senior tag

    Kedves Zeoos!

    Nem fogok belemenni veled egy végeláthatatlan és fölösleges vitába, magyarázkodásba pedig végképp nem, ezért csak pár apró megjegyzést tennék.

    1. Nem bizonygattam szakmai tudásomat, sőt kifejezetten közzé tettem, hogy még hátravan egy ZV-m, nehogy valaki azt higyje olyan tapasztalattal kérkedek, amivel nem rendelkezem. Azonban arról valóban semmi fogalmad nem lehet ki vagyok, mit tudok és mihez mennyire értek. Szakmai tapasztalatom és tudásom meglététől, vagy meg-nem-lététől (ami egyébként szintén független a megszerzett iskolázottságtól) függetlenül én is megpróbálhatok segíteni másoknak.

    2. Hozzászólásaid igenis arrogánsak voltak és sértőek. Először engem visszafogottságra intessz (holott gőzöd sincs ki vagyok, mit tudok), majd Ariadne minden írását úgy kezeled, mintha el sem olvastad volna őket, végül saját igazad kizárólagosságát bizonygatva lenaívozod kedvesen.

    3. Nem bújok az internet mögé. Ha alul megnézed a linkemet, a portálomon még fotót és telefonszámot is találsz rólam. Hajrá.. Hibás következtetéseid velem kapcsolatban kizárólag annak köszönhetőek, hogy nem tudsz rólam semmit két információfoszlányon kívül.

    4. Még mindig nem tudtuk meg, mi a foglalkozásod? Csak a korodat, de az jelen esetben teljesen irreleváns (van évfolyamtársam, aki 50 évesen futott neki a jogi egyetemnek).

    hanee

Új hozzászólás Aktív témák