Új hozzászólás Aktív témák

  • Rendo84

    senior tag

    Sziasztok!

    Tavaly 11.01 körül pár éjszakára megszálltam egy nevesebb hotelben.
    Utolsó előtti napon reggel kitettem egy táblát az ajtóra hogy ne zavarjanak, mert nem szerettem volna takarítást kérni a szobámban.
    Felesleges volt, mert mikor késő délután visszaértem, a szobámban minden át volt rendezve.
    Mikor reggel jelentkeztem ki, a karórámat ott felejtettem ennek hatására, ezt még aznap vettem észre mikor hazaértem. Azonnal telefonáltam nekik a recepcióra és a takarítónő megtalálta. Abban maradtunk utánvétes csomagként elküldik nekem. Az adataim leírtam e-mailben és röviden az esetet, azonban hiába vártam, nem küldték el.
    E-mailben ezt írtam nekik:
    "Én hagytam ott a karórám kék előlappal a 101-es szobában.
    Telefonos beszélgetésünkre hivatkozva el tudnák küldeni nekem a címemre utánvétes csomagként?"

    Most újra elmegyek hétvégén abba a városba ahol megszálltam és telefonon jeleztem nekik, szeretnék bemenni érte személyesen. Azt mondta a recepciós, nincs náluk ilyen óra, de egyébként ők mindent meg szoktak őrizni.
    Szóval azóta kidobták, vagy lenyúlták...
    Tehát telefonon akkor elismerték, hogy ott volt, de most akivel beszéltem nem tudott róla, de látta a levelem amit akkor küldtem.
    Nem túlzottan nagy értékű az óra, inkább azért is sajnálom, mert olyan személytől kaptam, aki sokat jelent nekem.

    Mit tudnátok javasolni, mit tehetnék még az ügy érdekében? Arra tippelnék, az egyik ott dolgozó hazavihette.
    Esetleg erélyesebben fellépni, vagy jogi kereteken belül megfenyegetni őket? Panaszt tenni valahol, feljelentés bármi?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák