Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz Jorus #17218 üzenetére

    Köszönöm!
    Természetesen visszaadok mindent, nekem nem kell. Engem főként a kibővített törvény nem tetszett amit írtak, illetve a fenyegetés e-mailben, hogy csak akkor leszek kifizetve, ha visszaadtam a laptopot és a telefont. És nem tudtam, hogy a munkaviszony megszüntetése és a munkában töltött utolsó nap között mi a különbség.
    Nem akarok szarozni, mert örülök hogy megszabadulok tőlük, de nem tetszik ez a hangnem és a fenyegetés, és IGEN ezért kezdtem beleásni magam, hogy milyen jogaim vannak, ha már ők is ezer törvényre hivatkozó másfél oldalas levelet küldtek. Ennyi. Nem csakazértis, hanem védeni próbálom magam, mert az ittlétem során rengeteg disznóságnak voltam szem és fültanuja....
    A folyamatban lévő ügyekről pl emailt nem tudok írni, mert letiltottak, holott még ma is és holnap is elvileg munkanapom van.... erről ennyit (home officeban vagyok).

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák