Új hozzászólás Aktív témák

  • logineres

    tag

    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni, fejhallgató vásárlás ügyileg ismét.

    Vettem egy Sennheiser 560s, mert elég jókat olvastam róla, és kíváncsi voltam, hogy szól egy középkategóriás sennheiser fejhallgató. Teljesen jó volt zenehallgatásra( jó kis balancolt fejhallgató, nagyon tiszta hangzás nyújt, illetve szeretem, hogy a különféle hangszerek elég szépen elkülönülnek egymástól), illetve játékra is, de az elektronikus zenéknél volt gondom vele. Amikor a zenében elértem a drop-hoz, akkor olyan frekvencián szólt, hogy 30% hangerőnél is a magas hangok bántották a fülemet, ilyen a hyper x-nél nem fordult elő.

    SoundblasterX G6-al van használva Direct módban(semmi EQ)-> High gain-el(Próbáltam low gain-el, a creative azt írja az oldalán 150 ohm-tól támogatja a high gain-t(ez a fejes meg 130 ohm körül van), de low gain-en sokkal enyhébb, "dobozosabb" hangja volt.)
    Gaming vonalat el is engedem, jó lesz arra a hyperx fejesem, szóval most kifejezetten zenére keresnék fejhallgatót.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Otthon szeretném használni, elég nyugodt a környezet, kevés külső zaj.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Zenehallgatásra szeretném használni.
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    70-80e környékén +- apró.
    4.) Új vagy használt?
    Használt/új is lehet, viszont garancia szeretném, hogy legyen rajta, illetve ne legyen agyonhasználva.
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott?
    Zárt/nyitott, mind a 2-t szeretem.
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Az előbb említett magas frekvencia zavar a magas hangoknál.
    8.) Honnan vásárolnál?
    Ha megbízható a webshop/vásárló akkor külföldről is, de inkább belföldön szoktam nézelődni.
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Sound Blasterx G6

    Bocsánat, hogy kicsit ilyen össze-vissza írtam le, de remélem valamennyire érthető.
    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák