Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • logineres

    tag

    Sziasztok!

    Teljesen elveszett vagyok fejhallgató vásárlás ügyileg, szóval a segítségeteket kérném, hogy most milyen fejhallgatót ajánlott vásárolni.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Otthon szeretném használni, elég nyugodt a környezet, kevés külső zaj.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Főként zenehallgatásra szeretném használni, de emelett gamingre is. Nem kell mikrofonos fejhallgató, jelenleg is van egy külső mikrofonom.
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    50-60e környékén +- apró.
    4.) Új vagy használt?
    Használt, Új is lehet, viszont garancia szereném, hogy legyen rajta, illetve ne legyen agyonhasználva.
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott?
    Zárt
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Jelenleg egy HyperX cloud fülesem van, hangzása eléggé közepes, de nem érzem kifejezetten jónak se a magasat, közepet, mélyet.
    8.) Honnan vásárolnál?
    Ha megbízható a webshop/vásárló akkor külföldről is, de inkább belföldön szoktam nézelődni.
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Számítógépről, integrált hangkártyával rendelkezem(Realtek® ALC892 codec), ha nagyon szükséges akkor ezt is fejleszteném.

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

  • logineres

    tag

    Köszönöm szépen a segítséget!
    Mindenképp ránézek ezekre a fejhallgatókra, meg már akkor tényleg beszerzek egy DAC+AMP kombót.

    Zenei műfajt azért nem írtam, mert változó mit hallgatok. Régebben nagyon rock függő voltam, de mostanában rákattantam a dubstep, kpop, heavy metal-ra is. Szóval szinte mindent hallgatok ami megtetszik.

    Gamingbe pedig inkább hardcore gamernek vallom magam, inkább a lépteket szeretném hallani.

  • logineres

    tag

    Köszönöm ismét a segítséget! :R

    Akkor elsőnek DAC+AMP-ba nézelődök, aztán fejhallgatóba.

    Greg204538
    Zárt fejhallgatókban azért gondolkoztam, mert idáig ilyen fejhallgatóim voltak és akkor már úgy voltam vele maradjon a jól megszokott, de ha a nyitottal is megvagy elégedve és talán még jobb is, mint a zárt, akkor olyan fejhallgatókat is keresek! Köszi az infót!

    Gluza[HUN]
    Egyenlőre marad a hyper X cloud 1, de nem a hang miatt váltom le, hanem már szerencsétlen megért 5 évet és már az anyag kezdi megadni magát. Ha esetleg végleg feladná akkor már ne stagnáljak hangminőségbe, hanem fejlesszek.

  • logineres

    tag

    Rendelni akartam egy 560S az Audiocentrumtól(láttam, hogy megvan említve az összefoglalóban) nem tudjátok esetleg hány év garancia van erre a termékre? Írtam a supportjukra, de nem válaszolnak, és nem látom a termékeknél feltüntetve.

  • logineres

    tag

    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni, fejhallgató vásárlás ügyileg ismét.

    Vettem egy Sennheiser 560s, mert elég jókat olvastam róla, és kíváncsi voltam, hogy szól egy középkategóriás sennheiser fejhallgató. Teljesen jó volt zenehallgatásra( jó kis balancolt fejhallgató, nagyon tiszta hangzás nyújt, illetve szeretem, hogy a különféle hangszerek elég szépen elkülönülnek egymástól), illetve játékra is, de az elektronikus zenéknél volt gondom vele. Amikor a zenében elértem a drop-hoz, akkor olyan frekvencián szólt, hogy 30% hangerőnél is a magas hangok bántották a fülemet, ilyen a hyper x-nél nem fordult elő.

    SoundblasterX G6-al van használva Direct módban(semmi EQ)-> High gain-el(Próbáltam low gain-el, a creative azt írja az oldalán 150 ohm-tól támogatja a high gain-t(ez a fejes meg 130 ohm körül van), de low gain-en sokkal enyhébb, "dobozosabb" hangja volt.)
    Gaming vonalat el is engedem, jó lesz arra a hyperx fejesem, szóval most kifejezetten zenére keresnék fejhallgatót.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Otthon szeretném használni, elég nyugodt a környezet, kevés külső zaj.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Zenehallgatásra szeretném használni.
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    70-80e környékén +- apró.
    4.) Új vagy használt?
    Használt/új is lehet, viszont garancia szeretném, hogy legyen rajta, illetve ne legyen agyonhasználva.
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott?
    Zárt/nyitott, mind a 2-t szeretem.
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Az előbb említett magas frekvencia zavar a magas hangoknál.
    8.) Honnan vásárolnál?
    Ha megbízható a webshop/vásárló akkor külföldről is, de inkább belföldön szoktam nézelődni.
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Sound Blasterx G6

    Bocsánat, hogy kicsit ilyen össze-vissza írtam le, de remélem valamennyire érthető.
    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    [ Szerkesztve ]

  • logineres

    tag

    válasz Gzula[HUN] #87378 üzenetére

    Köszönöm a help-et, lehet akkor berendelek egy ilyet, ha már ilyen jó áron van, aztán megnézem mit tudod :DD

    OFF:
    Audiocentrumtól rendeltem az előző sennheiser 560s fejhallgatómat, aminek csütörtönkön jár le a 14 napja. Nem vagyok otthon ebben a 14 nap elállási időben, de elég ha feladom nekik, számlával mindennel és írok egy levelet, amiben leírom ,hogy igénybe venném a 14 napos elállási időt, az elég ? Megkérdeztem tőlük email-ben is, de nem hajlandóak válaszolni sajnos, telefont meg nem veszik fel, bár valószínűleg azért, mert csak zárás előtt 5 perc-el értem rá felhívni őket :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák