Új hozzászólás Aktív témák

  • #01758976

    törölt tag

    válasz #01758976 #57409 üzenetére

    Picit higgadtabban a fejesről. Meghallgatottak közül, a leg zeneibb. Mintha bombára léptem volna. Mára belement pár óra zene.(Járatni erősen ajánlott.) Van már valami képem. Baromi jó hallgatni, szinte mindegy milyen stílus szól. Szimfonikusok, Nagyon jók rajta a nagydinamikájú darabok, sztem ezek állnak neki a legjobban. Beethoven 5.-je a fejed leszedi, minden hangszert jól hallhatsz, ha azt figyeled, de úgy is elvisz a muzsika. Gyönyörű és minden tiszta. Ahol dinamika van a muzsikában, ott domborít. Nem ízléstelen, nem tolakodó a helyén vannak a dolgok, de nem csak pontos, hanem zenei lesz. Fene tudja, hogyan kellene ezt leírni, ezeknél a részeknél nagyon hat, jól közvetíti a művet. Viszont, ha lágyabb rész érkezik valamilyen darabban, ott sem bizonytalan, de nekem a közép tartomány mintha hiányozna, vagy legalább is kevés. Ezeknél a részeknél már nincs olyan jó tolmácsolás. (Talán nem simogat úgy, mint az elő:?) Ilyen részeknél valamilyen távolkeleti fejes, jobb lehet. Ez mondjuk érdekes, mert operáknál nincs ilyen érzetem. Énekeseknél tényleg minden rendben. Még térbeli hiányosságot lehetne felróni, de ez egy zárt fejes. Népzene. Itt már minden a kedvemre való. A csávásiak erősek, élettelik, igazi zsíros a megjelenítésük, mint az életben. Mezőségi, széki, bármi, dettó. A hangjától oda vagyok. Ez muzsikás bázzeg.Jó muzsikás. Naivan azt hittem majd elalélok, laptop youtube párostól. Ehh. Méltatlan a fejeshez. Persze alkalmanként elmehet, de ez a pár nap már ránevelt a minőségibb forrásra és hanganyagra. Nálunk 3 lapos van, de többet azokra nem dugom. Telefonon sokat javul. Almán elég jó, xiaomin is. Hangerő is bőven. Már keresem a méltó lejátszót hozzá. Azt még? Szétnyomja a füleim tetejét, a ballost főleg. Lehet egy plüss párna, sokat jelentene. Ha valaki tud forrást hozzá kérem jelezze. Szoros, simán tornázhatok vele, nem mozdul. Külleme megint szubjektív, nekem az ezüst. Kábelei fonottak, se rossz se jó. Annyiban jó, hogy droidon és almán is műkszik a kapcsolója. Cserébe marhára fent van. Dobozai, ok. Nem lehet mást mondani róla, Meze 99 Classics , ebben van boogie.

    Hallhatná most már ezt a fejest egy hozzáértő is. Rohadt kíváncsi lennék a véleményére, nálam még a he400 s rúgott volna labdába, de csak volna. Pedig attól kényelmesebb fejes nem volt a fejemen.

Új hozzászólás Aktív témák