Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    Eltörőben van a Sony MDR-XB910em szára. még egy helyről lehet kb 80 euro körül szerezni, de kifutó modell. Elégedett voltam vele mióta három éve megvan, viszont 4-6 óra feletti viselésnél picit nyomta a fülem (on-ear fülesként ez annyira nem meglepő). Keresem az utódját (még nem kritikus, de black Friday van).

    Ami adott:
    - Szinte kizárólag melóban használt füles. Szempont, hogy ne hallatszódjon ki és én se halljam a kollégákat Jelenleg hárman ülünk az irodában, többiek nem hangosak, de algoritmuskódolásnál kritikus, hogy ne legyen zaj. A füles emiatt általában akkor is a fejemen van ha nem hallgatok zenét.
    - Korg DS-DAC100al lesz hajtva (ez úton, jelenleg a laptopról van hajtva)
    - Főleg spotify / youtube (utóbbi koncertekre / liveokra)
    - Zeneileg minden. Pontosabban breakcoretől tru kvlt death metalig, klasszikusig és popig minden. Bónuszként skypera is ezt használom megbeszéléseknél szóval előny, ha van mikrofonos szára pl mobilokhoz (de ez nem kritikus).
    - 8+ órát bírjak ki vele.
    - megbízható, strapabíró. a sonyban legalább 1000-2000 munkaóra volt, ha nem több.
    - itthonra egy Xonar One (DSD/muses02 opamp upgradelt) + DT990 edition 250 van használatban, ez kényelmes viszont nyitott és irodára feleslegesen drága

    Lehetőségek:
    - Sony MDR-XB910: biztosan teljesíti az összes kritériumot, 80 euro
    - Audio-Technica ATH-MSR7 BK: 130 euro, most féláron van, van hozzá mikrofonos kábel, zárt, elvileg kényelmes
    - Beyerdynamic DT770 pro: 125 euro a 250ohmos (de lehet a 80asat venném mert azt elbírja a telefon), M variáns 150-160 körül.
    - Sony MDR-1A: evileg az MDR rokona, 110 euro

    Az ATH tűnik nekem ebből a legjobb vételnek.

    Ti mit gondoltok?

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák