Új hozzászólás Aktív témák

  • Roniroll

    csendes tag

    Hali

    [link]

    Ezen a fejesen gondolkodok, de megmondom őszintén túlságosan nem néztem szét, meg sajna nem is nagyon tudom kipróbálni őket sehol. :'(

    1. Zenére,Filmre és főként játékra használnám.

    2. Max 100k, de az már nagyon nagyon max. Inkább 60-70

    3.
    Minden fülhallgatómnak eddig az anyagfáradás vetett véget...
    nem feszült már a fülemre,kábel belül tört el stb, stb...
    Inkább kábel nélkül, de meggyőzhető vagyok egy cserélhető kábelessel is.

    4. Circumaural (Nem szeretem, ha nyomja a fülemet.)

    5. Mindenképp mikrofon nélkülire gondoltam, mivel az eddigi tapasztalatok alapján még egy 1000Ft-os csiptethető mikrofon is jobban szól mint ezek az összeépítettek.
    Szóval inkább vennék egy asztalit. (Azt sem tudom még milyet :) )

    6.
    Mennyire lehet jó ebben az árkategóriában a 7.1 virtuálisan, vagy inkább valódit nézzek?
    Esetleg sztereó és egy drágább hangkártya?
    Láttam,hogy egy bizonyos árkategória felett nem nagyon erőltetik, inkább sztereó.

    Az a fajta zene hallgató vagyok aki mindent hallgat, de az elektronikusnál vagy ha game közben becsap egy bomba akkor azt sem bánnám ha a basszustól a vér eleredne az orromból.

    7 Optika > Jack > USB

    8
    Jelenleg integrált van csak a gépben, de szerintem ennek sem kéne rossznak lenni:

    [link]
    Realtek ALC1150 115dB SNR HD Audio

    Ha az kell veszek egy hangkártyát is!

    9 Semmiféle felesleges dizájn elemre nem tartok igényt, az se érdekel ha két rózsaszín kocka,
    a lényeg hogy jó legyen, meg amennyiben lehetséges tartós :)

    Jelenleg egy Creative tactic3d rage usb-m van. Zalman zm-mic1-el használom mert a gyári dobozhangú.
    A jobb oldal lötyök és nem illeszkedik a fülemre, meg a kábelt is már cseréltem 2x.
    (tudom tudom én nyírom ki :) Egyébként nagyon jól szól :D Csak kínszenvedés van a driver-jével.
    Win 8 alatt lefagyott tőle a gép, Win 10 alatt meg ha kihúzódik akkor a TS meg 1-2 program nem ismeri fel csak ha újra indítom a gépet :O

    Valamint utcaira,munkába samsung gear circle-t használom

    Szóval összegzésként:

    Nagy
    térhatású
    napi hosszú használatra (8-12óra) Amíg kimegyek főzni ellötyöghet 1 órát a töltőn ;]
    lehetőleg nagy basszussal
    Játékra

    Nem létfontosságú az összes pénzem elköltése :P

    Remélem tudok mondani valami hasznosat, esetleg tippet adni.

    Előre is köszi!

    Ui.: Ha egyedül laknák már a csillárról is hangfal lógna!

    "Nem kívánok sokat csak egy puha ágyat, pár kedves szót és korlátlan hatalmat."

Új hozzászólás Aktív témák