Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roniroll

    csendes tag

    Hali

    [link]

    Ezen a fejesen gondolkodok, de megmondom őszintén túlságosan nem néztem szét, meg sajna nem is nagyon tudom kipróbálni őket sehol. :'(

    1. Zenére,Filmre és főként játékra használnám.

    2. Max 100k, de az már nagyon nagyon max. Inkább 60-70

    3.
    Minden fülhallgatómnak eddig az anyagfáradás vetett véget...
    nem feszült már a fülemre,kábel belül tört el stb, stb...
    Inkább kábel nélkül, de meggyőzhető vagyok egy cserélhető kábelessel is.

    4. Circumaural (Nem szeretem, ha nyomja a fülemet.)

    5. Mindenképp mikrofon nélkülire gondoltam, mivel az eddigi tapasztalatok alapján még egy 1000Ft-os csiptethető mikrofon is jobban szól mint ezek az összeépítettek.
    Szóval inkább vennék egy asztalit. (Azt sem tudom még milyet :) )

    6.
    Mennyire lehet jó ebben az árkategóriában a 7.1 virtuálisan, vagy inkább valódit nézzek?
    Esetleg sztereó és egy drágább hangkártya?
    Láttam,hogy egy bizonyos árkategória felett nem nagyon erőltetik, inkább sztereó.

    Az a fajta zene hallgató vagyok aki mindent hallgat, de az elektronikusnál vagy ha game közben becsap egy bomba akkor azt sem bánnám ha a basszustól a vér eleredne az orromból.

    7 Optika > Jack > USB

    8
    Jelenleg integrált van csak a gépben, de szerintem ennek sem kéne rossznak lenni:

    [link]
    Realtek ALC1150 115dB SNR HD Audio

    Ha az kell veszek egy hangkártyát is!

    9 Semmiféle felesleges dizájn elemre nem tartok igényt, az se érdekel ha két rózsaszín kocka,
    a lényeg hogy jó legyen, meg amennyiben lehetséges tartós :)

    Jelenleg egy Creative tactic3d rage usb-m van. Zalman zm-mic1-el használom mert a gyári dobozhangú.
    A jobb oldal lötyök és nem illeszkedik a fülemre, meg a kábelt is már cseréltem 2x.
    (tudom tudom én nyírom ki :) Egyébként nagyon jól szól :D Csak kínszenvedés van a driver-jével.
    Win 8 alatt lefagyott tőle a gép, Win 10 alatt meg ha kihúzódik akkor a TS meg 1-2 program nem ismeri fel csak ha újra indítom a gépet :O

    Valamint utcaira,munkába samsung gear circle-t használom

    Szóval összegzésként:

    Nagy
    térhatású
    napi hosszú használatra (8-12óra) Amíg kimegyek főzni ellötyöghet 1 órát a töltőn ;]
    lehetőleg nagy basszussal
    Játékra

    Nem létfontosságú az összes pénzem elköltése :P

    Remélem tudok mondani valami hasznosat, esetleg tippet adni.

    Előre is köszi!

    Ui.: Ha egyedül laknák már a csillárról is hangfal lógna!

    "Nem kívánok sokat csak egy puha ágyat, pár kedves szót és korlátlan hatalmat."

  • Roniroll

    csendes tag

    válasz Bodz #43404 üzenetére

    Lehetőleg összesen :)

    "Nem kívánok sokat csak egy puha ágyat, pár kedves szót és korlátlan hatalmat."

  • Roniroll

    csendes tag

    válasz #16820480 #43405 üzenetére

    Még soha nem volt nyitott fülesem ,azt sem tudom mennyire hallatszik ki. :F
    Igazából a szg. szobában más nincs, szóval azon kívülre már csak nem hallatszik :D

    "Nem kívánok sokat csak egy puha ágyat, pár kedves szót és korlátlan hatalmat."

  • Roniroll

    csendes tag

    válasz .DLL #43414 üzenetére

    Azért néztem(tük), hogy nem lenne rossz az alaplapi hangkártya mert
    http://www.gigabyte.us/products/product-page.aspx?pid=4950#ov
    Egy szösszenetnyi háttérzajt sem hallok semmilyen fülesen. 600Ω-ot ír. Aminek elégnek kell lennie.
    Vagy én gondolom rosszul? Nekem nem tűnik gyengének.

    The ALC1150 is a high-performance multi-channel High Definition Audio Codec that delivers an exceptional audio listening experience with up to 115dB SNR, ensuring users get the best possible audio quality from their PC.

    The ALC1150 provides ten DAC channels that simultaneously support 7.1-channel sound playback, plus 2 channels of independent stereo sound output (multiple streaming) through the front panel stereo outputs. Two stereo ADCs are integrated and can support a microphone array with Acoustic Echo Cancellation (AEC), Beam Forming (BF), and Noise Suppression (NS) technologies. The ALC1150 incorporates Realtek proprietary converter technology to achieve Front differential output 115dB Signal-to-Noise ratio (SNR) playback (DAC) quality and 104dB SNR recording (ADC) quality.

    Specially designed for gamers, GIGABYTE 9 series Ultra Durable™ motherboards utilize a high-capacity amplifier which is able to drive 600Ω loads, giving gamers a fuller range of dynamic sound with crisper details and less distortion when using high quality professional headphones.

    Dedicated Audio Hardware Zone
    + Separation on the PCB layer protects the board's sensitive analog audio components.
    + Separate analog and digital ground to protect against Electromagnetic Interference (EMI).

    Locating the right and left audio channels on separate PCB layers, GIGABYTE 9 Series Ultra Durable™ motherboards are able to eliminate channel crosstalk and maintain the best audio quality.

    "Nem kívánok sokat csak egy puha ágyat, pár kedves szót és korlátlan hatalmat."

  • Roniroll

    csendes tag

    válasz .DLL #43423 üzenetére

    Beyerdynamic DT 990 PRO [link]

    Beyerdynamic DT 990 Edition 600 Ohm [link]

    Sennheiser HD 598 [link]

    Audio-Technica ATH-M50 X[link]

    Lassan szűkül a kör :D [link]

    Az első kettő között van vagy 20k ár különbés... valaki magyarázza el plz :S

    Ha egy nővel megyek vásárolni ő unja meg előbb a vásárlást szóval sry, de hosszú idő lesz még döntök :D

    Meg akkor most vegyek hangkártyát vagy ne? Külsőt vagy belsőt?
    Vagy egyenlőre megteszi az alaplapi is?

    [ Szerkesztve ]

    "Nem kívánok sokat csak egy puha ágyat, pár kedves szót és korlátlan hatalmat."

  • Roniroll

    csendes tag

    válasz .DLL #43429 üzenetére

    Azt nem tudnám megmondani miért dobtam azt a kettőt :D

    "Nem kívánok sokat csak egy puha ágyat, pár kedves szót és korlátlan hatalmat."

Új hozzászólás Aktív témák