Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    A hirtelen felindulásból nem motorvételnek szánt érdeklődésem kezd révbe érni.
    Meglett a lóvé, de hosszas keresgélés után Kle500-TDM850-dl650-versys-transalp-Xrv750-pegaso-xt660r nézelődésből az lett, hogy a héten szeretnék pontot tenni az ügy végére egy XRV750-el.

    Bárhogy csűrtem csavartam a keresési feltételeket, vagy tucatszám jöttek a tekert órás külföldiek, vagy romok voltak, vagy kicsik/kényelmetlenek. Mennyivel könnyebb dolgom lett volna, ha alacsonyabb vagyok. Olcsóbban fiatalabb motorok közül szemezhettem volna, de 1 milla körül rendes túraendúrók nincsenek, csak romok, vagy olaszok: r1100gs, multistrada, caponord (ezeket inkább hagyjuk, haza is akarok érni az útjaimról), pegaso sajna 1 hengeres, meg erről is voltak páran rossz véleménnyel az olasz mivolta miatt és az esetleges elektromos problémák miatt. Kle500 kicsit gyengusznak tartom, meg választék sincs az uccsó szériából.
    Transalpból meg a hazai kínálat jelentős része külföldi, nincs választék, pedig remek alternatíva lett volna az újabb változat, a versys meg inkább túra, mint túraendúró.

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák