Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz V.Stryker #71800 üzenetére

    Ami az általad linkelt példányon sem automatikus 35.000 Ft-ért, így gondolom nem olyan nagy probléma ha a tizedannyiba kerülő példány sem tudja ezt... Egy 400 Ft-os csap pedig nem a világ vége... ;)

    Idézet a TB cikkből:
    "Kormányon a tartály, a tetején kell 90 fokot fordítani, és pár csepp megy a láncra"

    (#71802) amdk7:
    Igen ilyesmi megoldásra (is) gondoltam. És tényleg nem a világ vége. Bár én nem nyitnám rá állandóan, de hát ez már az ízlések és pofonok kategória. :K

    (#71803) emre:
    Igen az sem egy vészes árú megoldás (szintén kis csappal például). Én például az automatizmust nem erőltetném, mert plusz egy dolog ami elromolhat. Meg aztán (és itt jön a szubjektív rész) szerintem más sűrűséggel kell adagolni esőben, meg 40 fokos melegben. Jobb szeretem az ilyen dolgokat én "irányítani". :B

    Én tuti azt csinálnám, hogy vennék egy akármilyen kis tartályt (féktartály, esztergált valami, vagy bármilyen kis tartály). Ezt rákötném egy a kormányra felfogatott "szívató gombára" (ugye ezen csak nyomásra (vákumra) folyik át a cucc, vagy ha megnyomod. Mivel itt csak az utolsó állna fenn, így feleslegesen nem folyna belőle az olaj. Ehhez még jön 1,5 méter vékony cső és készen is van az ember... :DDD

    Összeraktam egy műszaki szakrajzot: ;] :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák