Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Topiccsendőr #66101 üzenetére

    Javíts ki, ha tévednék, de a lambdaszondás jármű nem nyílthurkú. Márpedig 2007-től van lambdaszonda az SV650-ben. :K (Enyém is ilyen.)
    Tehát már az elején borult az érvelésed, mert ez egy zárthurkú, visszacsatolással működő jármű.

    "A tobbi lehet egy lazabb vezermulanc, kornyezeti homerseklet, motorhomerseklet, legsuruseg."
    Ez így van, ezek mind számítanak, kalkuláltam is velük. Az alkatrészes robbantott ábrája alapján levegőnyomás és hőmérséklet szenzor is akad a légszűrőházban az én SV-mben, a vízhőfokot is méri, tehát elvileg minden pipa.

    Szóval fussunk neki újra, hogy most már ismered, milyen járműről van szó, milyen szenzorokkal. Ha már a tudománytalan hozzáállást meg homálykodást emlegetted....

    Azt amúgy éppen nem írtam, hogy érzésre jobban ment. Az a családi autó volt. Azt azért megérzed, ha elmész tanolni, teletöltöd, és utána jéé, újra endesen megy... Az SV-n viszont nem vettem észre, hogy lomhább lenne, csak a járáskultúra volt rosszabb a bizonyos általam gyengébbnek vélt benzinnel. Lehet gyengébb is volt, de ott nem olyan feltűnő, ha eltűnik pár paci.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák