Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Topiccsendőr #58411 üzenetére

    A srác stílusától eltekintve szakmailag szerintem jó cikk. Ezerszer szívesebben olvasok ilyeneket, mint amikor marketing rizsával vastagon tálalva adják elő, hogy a motor hogy lő ki 60-nál 6.-ban.... :W

    (#58417) Archer: Szerintem inkább csak más szempontok szerint játszottak. Megbízhatóbb, olcsóbban adható, racionálisabb sportmotorokat gyártottak. Magas volt nagyon a technikai színvonal, de nem tolták túl. Ez a BMW megnyitott egy új korszakot jópárévvel ezelőtt, ami már sokkal inkább a presztízsről szól, mint a józan észről. Nekem Yamahából is sokkal jobban bejött az előd, és szerintem a Kawa is túl fogja tolni a Zx10-et. Ugyanakkor megértem őket, fel kell venni a versenyt az új kihívóval. Viszont ez számomra már korántsem szimpatikus irányba vitte az új sportgépeket. Nem jön be, hogy másfélszer annyiba kerüljenek, csak azért, hogy 1s-el hamarabb gyorsuljon 300-ra, vagy 1s-el jobb köridőt menjen a Hungaroringen.... :( Ennek tényleg csak ilyen farokméregetésnél van bármi jelentősége. No mind1.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák