Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    Ebben a pillanatban vették meg a motorom :(

    Mielőtt jött a vevő kerestem a motor cuccait, pakolásztam a túra és kempingfelszereléseket, belegondoltam, hogy idén elmarad a horvát sátrazás... majdnem megszakadt a szívem :(
    Kicsit bánom, hogy eladtam, mert rövidebb 1-2 ezres túrákra tökéletes lett volna, csak a hosszabb túrák keserítették meg az életem.
    Most nem tudom mitévő legyek, a pénznek lenne jobb helye is mint hogy egy motorba álljon, főleg úgy, hogy évente csak 3-4x-r használom.
    Szerintem a szezon hátralévő része kimarad, talán jövőre veszek valamit.
    Az is tervbe került, hogy tesómmal közösen veszünk valamit, amit ő használ a mindennapokba én meg párszor elmennék vele túrázni. (Tmax 500 lenne a kiszemelt)

    A vevő ma kapta kézhez a nagy motor jogsiját, remélem nem lesz gondja.
    Próbaúton az első kanyarba már majdnem padkára futott vele, imádkoztam, hogy egyben érjen vissza a motorral.
    Adtam neki hozzá minden tartozékát + légszűrő tisztítót, 2 liter olajat, meg egy esőruhát.

    Azon kívül, hogy vesz rá egy hátsó gumit, nem kell semmit csinálnia vele jó hosszú ideig.
    Kétlem, hogy a leendő motorom hasonló felszereltséggel, illetve állapotba kerül majd hozzám.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák