Új hozzászólás Aktív témák

  • PoLizei

    aktív tag

    Kb. 1-2 órája megállt bennem az ütő. Mikor tiltják már ki a tetves, #đ@>\Ł@... kombájnokat, traktorokat a főutakról?
    Ma este a 84esen kilóméteres sor követte 20-szal őket. Hú de jó, hogy én motorral vagyok, szépen előzgettem a sort. Mikor látom, hogy ez nem rövid, már erősen morfondíroztam, hogy lesz itt, akinél elszakad a cérna, és kiugrik előzni autóval is, úgyhogy óvatosan! Na, csakhamar be is következett közvetlen mellettem, hiába jöttem refivel. :Y Szerencsére a padka kavicsos, de jól járható volt, oda menekültem, de visszakaptatni már nem mertem, úgyhogy finoman lassítva gurultam, amíg nem jött egy olyan hely, ahol fel tudtam menni az aszfaltra. Közben a motor azért táncolt alattam, be voltam fosva rendesen, pedig nem volt túl nagy a sebességem, csak keskeny a padka. Jó még, hogy ez idő alatt nem jöttek szembe.
    Megúsztam :R Csak azért írtam le, hogy mindenki vigyázzon, itt a szezonja ezeknek a batár, lassú gépeknek, és hatalmas fennakadásokat tudnak összehozni a forgalmas utakon, amitől minden közlekedő agyf...t kap.

    P*L****

Új hozzászólás Aktív témák