Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Steven #148055 üzenetére

    Apám motorozott régen, Simson, ETZ, MZ, Pannonia, ezzel járt főiskolára, egyetemre Békés megye távolabbi végéből Mezőtúrra, Gödöllőre.
    Tegnap találkoztunk Budapesten, mutattam neki az SH300-at. Most is mondta, nem örül, hogy az 50-es kávédarálót lecseréltem erre. 27 lóerős, a Samara meg volt 51, stb...

    Elfogadom, megértem, hogy így érez, de nagyobb biztonságban vagyok rajta Budapesten, mint az 50-esen, és talán 40 évesen már nem máshol van az ingerküszöböm az adrenalinhajhászásban. De ami biztos: nekem ez hóbort, amire használom, arra teljesen megfelel a BKV (munkábajárás) és az autó (csomag, több utas, nagyobb távolság stb).
    És ez is benne van, hogy régen volt, akinek csak motorra tellett és ha valahova el kellett mennie, akkor a motor közlekedési eszközként észszerű alternatíva volt.
    Mára már sok dolog megváltozott. Az új motorok árai összemérhetőek az ú autókéval, de ugyanígy veszünk használt motort annyiért, amennyiért más autót, ne adj Isten, házat...

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák