Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz Predator2 #133616 üzenetére

    A kerdes az, hogy miert akarsz gyari garanciat?
    Meghibasodastol felsz, vagy valamilyen mas dolog miatt?
    Ezek a garancia szerzodesek peldaul azonnal ervenyuket vesztik, amint egy versenypalyara kimesz a motoroddal.

    Mennyibe kerul ez havonta, mekkora az eselye, hogy erre szukseged lesz (mi lenne, ha ezt a penzt egesz egyszeruen egy malacperselybe raknad) egyaltalan van-e olyan hiba, ami teged erinthet, vagy feleslegesen fizetned ezt a penzt.
    Mekkora penzosszeget fizetnel be a motorod 2 even tuli ertekehez kepest?

    Amit lefotoztal szerzodesszeruseg, abban az aron kivul mindent megtalalsz, ha atolvasod, es ertelmezed. Minden kerdesedre benne van a valasz, kiveve az arral kapcsolatban. Szerintem a kerdeseidre egy ilyet fog minden ceg kuldeni, tehat muszaj atolvasnod es megertened, mit tartalmaz, plane ha valami olyan, amit esetlegesen alairsz.

    En csak beleneztem, tulajdonkepp semmire nem szol, ami kopo-fogyo alkatresz, es ez elgge gumi szabaly, mert egy motorban minden kopo-fogyo, ha ugy tekintjuk, egy bizonyos futasteljesitmeny felett mindenre ra lehet huzni. erre utalnak is a szovegben. Tehat ha neked 70e km-nel valami eldurran, valoszinusitem, hogy hamar elered a motorod ertekevel megegyezo kar erteket.
    A masik figyelemre melto mondat:
    Nem vonatkozik olyan karra, amelyik tervezesi-, konstrukcios-, gyartasi hiba...

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák