Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    Na nálam is megvolt az olajcsere meg egy kis motorozás is... 2-3 hete nem voltam... nemkicsit hiányzott.
    Érezhetően őszül sajnos :( Nem csak a színesedő fák és hulló levelek, de amikor késő tavasszal-nyáron még bőven világos volt, most már egész sötét volt. S kicsit hűvös is.

    Visszafelé kanyarodtam fel M7-re, már eleve tempósan jövök, aztán észreveszem (már sötét volt), hogy hoppá, nem sokkal előttem a fekete kocsi tetején egy kikapcsolt kék lámpa van. Visszalassítottam hát a megengedettre és beálltam mögé.
    Jön hátulról egy Volvo (kicsit fura, ált. a bömösök és ódik szoktak ilyet csinálni), már messziről villogtat (egy sportmotorra, lol. barom). Ilyenkor ált. hátrafordulnék, elmosolyodnék, húznék egy kövéret és nézném, ahogy a tükörben eltűnik. Most csak hátrafordultam, elmosolyodtam, kiindexeltem a szélső sávba, hogy hajrá, villogtatsd csak őt. Na azt már nem mered, mi? Miután elhagytuk a kéklámpást, azért annak rendje és módja szerint kétkával húztam el mellette, hogy azért még szép hogy ugye.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák