Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Burt1793 #106885 üzenetére

    Igen, valami ilyesmiről van szó. :K

    "Ha lenne értelme, az 1000es gépeken is lenne olyan áttétel, mint a 600asokon"
    Amúgy, van motor, amin meg tudták csinálni, hogy normál közlekedésre is paprikás legyen a hangulata a gépnek, pl. az MT09 blokkja/váltója. Igaz, nem ezres, csak 850, de szerencsére nem a szupersport alapot vették ott elő.

    (#106886) KoVee84:
    1. Az SV650-ről tudok nyilatkozni, mivel olyan motorom van. :DDD
    2. Soha, sehol nem írtam ilyet. :U
    3. És ilyet sem. Pont ezt próbáltam az ABS témánál is felvetni, hogy talán nem szerencsés ilyen csőlátásúnak lenni, hogy hűdejó meg mindenkinekilyetkellvennimertmindentőlmegvéd, de ugyanakkor azt se mondtam, hogy rossz, próbáltam pro-kontra érveket hozni.

    (#106887) runner 125:
    "Arra építi a fotelfizikát, ebből nem enged, önigazolja magát a téves alapokra állított elméletivel, amit persze utána racionális érvekkel véd meg"
    Téves alapokon nyugvó elméletet mégis hogyan védsz meg racionális érvekkel? :DDD

    Azért inkább ne menj el pszichológusnak, mindenkinek jobb lesz. ;] :P
    Amúgy nem értem, miért nem egyből azt találod ki, hogy csak a katalógus lapjaira csorgattam a nyálam tesztvezetés helyett? :DDD Sőt, lehet valójában SV-m sincs, csak egy szakadt babettával járok. :C

Új hozzászólás Aktív témák