Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz zgospel #106873 üzenetére

    "egy ilyen sportmotor 13-14 ezret forog, mégis miért használná bárki 4 ezer alatt?"
    Hát, mert mondjuk 4000rpm már minimum 40km/h.... :DDD Oké, városban itt-ott mehetsz 60-al, az 6000, egyesben. Annál csak lejjebb tudod forgatni. Én az SV-vel napi közlekedésben városban épp itt, 3-5000rpm között szoktam menni, ezért nálam itt kell alkotnia. Ezen múlik, hogy vigyorogva, vagy kelletlenül csinálom végig a napi utakat. Én nem szeretem tartósan városban forgatni, mert nem használok ilyenkor füldugót, és tartósan magas fordulaton nagyon hangos is és idegesítő.

    Azért örülök, hogy a második pontban azért sikeresen levezetted, hogy az SV az erősebb kis tempónál, éppen erről beszéltem... :D
    Elvileg amúgy 64Nm-t tud, 7200rpm körül.

    (#106875) vendingo: Nekem ugye két generációval újabb a blokkja, itt azért már ilyen gondok nincsenek, 1800-as fordulattól teljesen simán használható, nem rángatja a láncot sem, teljesen jó vele városban. (Mondjuk ehhez kellett egy TPS szenzor beállítás is.) Egyedül az úthibákon szoktam mérgelődni, mert ha miattuk kicsit rántok a gázon az szépet ránt rajtam is, akár motorfék, akár hirtelen gázadás is legyen az eredmény. :DDD
    Én kifejezetten szeretek vele városozni, keskeny, elfér, és imádom, ahogy kis fordulaton röfög, és lelkesen indul, amikor húzok rá kis gázt. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák