Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz Fifi #53858 üzenetére

    Oneplus 8T topikban pl. mindenki erre panaszkodik [link] . Előtte Oneplus 8 telefonom volt, azon is ez volt a gond. Bementem Yettelhez, SIM csere, nem javult meg. Elküldtem szervizbe a telefont, alaplapot cseréltek, nem javult meg a telefon. Közben vettem Oneplus 8T telefont, azon is ez a gond... mondom máér benézek a topikba, ott mindenki erre panaszkodik és állítólag sok más telefonnál is előjön ez a hiba. Ha tornyot vált a hálózat, lelövi a netet és csak a net ki+be kapcsolásábal jön helyre. Azért gáz ez, mivel olyan a munkaköröm ami folyamatos net kapcsolatot követel. Nem a lefedettséggel van gond mert 5G full hálózatnál sincs net, a hívás megy, a mobilnetes kapcsolatot dobja el csak és random, toronyváltásokkor. APN újrakonfigurálását is elvégeztem, egy darabig jó, aztán újra szar. :( Kiábrándító hogy nem csinálnak ezzel semmit. Ja és nem a telefon szar, aki ismeri Oneplus készülékeket, nem szar kategória, plusz eddig Android 11-en tökéletesen müködött, aztán léptem 13-ra (sokáig 11-en voltam) és itt már ez a hiba. Azt mondják hogy minden más szolgáltatónál tökéletes a netkapcsolat ezzel a telefonnal, csak a Yettelnél dobál le random.

    [ Szerkesztve ]

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák