Új hozzászólás Aktív témák

  • hushshs

    kezdő

    válasz 4Grider #52487 üzenetére

    Köszi mindenkinek! :R főleg hollandia.

    Már több, mint két hónap. Hmm érdekes amit írsz. Én azt hittem, hogy pusztán ennyire drágák a feltöltőkártyás csomagok(amíg otthon voltam, egy céges simem volt, amit ők fizettek, ezért is homályosak az árak. de először a feltőtőkártya jó ötletnek tűnt, mert azt hittem nem beszélek majd sokat, csak arra akartam, hogy megmaradjon a számom. de simán vannak ilyen órás vagy több órás beszélgetéseim). De akkor lehet emiatt, amit ísz. Akkor figyelembe véve, amit kano is ír, akkor úgy tűnik jobban járok egy flottával. Vagy az is egy megoldás, ha valahogy rászoktatom rokonokat valami netes beszélgetésre, de idősebbeknél ez nem annyira egyszerű :N

    Még kérdés: ez a két hónap hogy indul újra? ha otthon vagyok egy hetet, és utána vissza, akkor egyből újraindul?

    És köszi ezt a nemzetközi hívás tisztába tevést is, ez sem volt világos nekem... bár tudtam hogy van valami, ami drága maradt, de homályos volt mi. Amúgy ha már ebbe belemegyünk, anglia is valahogy része maradt ennek a roaming dolognak elvileg ugye? Voltam ott is kicsit és tudtam használni a netet és abból nem lett gond elvileg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák