Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz AxBattler #55774 üzenetére

    Jók ezek a specifikációk, csak nem kell mindent elhinni nekik, ugyanis nem tudni, hogy nem-e szimplán a marketingrészleg kérése alapján lettek limitálva egy bizonyos ár vagy teljesítménykorlátra, nehogymár a következő lépcsőfoknak konkurenciát teremtsenek házon belül...

    Ki van ez találva, de hogy egy 35W TDP-s proci helyett egy 51W vagy 65W TDP-s nem fogyasztana max 5W-tal többet (i3-6100T vs. i3-6100) az hétszentség, előbbit meg még beszerezni se egyszerű.
    Most is van itthon 4 ilyen i3-6100-as proci, megnéztem mindenféle procival mennyit fogyaszt egy félkonfig, mert bányagépbe kellettek 0-24-ben, és nem akartam G4400-as celeront, messze jobbak a teljesítménymutatók a fogyasztás arányában, mint a celeronok, ezt viszont anno a boltban kellett kifizetni, ma már nincs akkora diffi. Talán 15-ért mentek a celeronok, ezeket 16-17-ért vettem, holott ég és föld a két proci, egy régi kis itx házikóban meg elég sokáig használtam Asrock H110m- itx lapot i7-6700-zal, amit egy 75W-os paneltáp táplált, konnektorból kb 25W-ot evett, szóval ezeket is simán bírnia kell, a hűtés persze egy másik dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák