Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz Rick4 #55422 üzenetére

    Érdekes a téma, annál is inkább, hogy nálam ez úgy néz ki, pont most aktuális is: tegnap a #55399-ben írtam, hogy jelenleg egy mini-box féle (tehát márkásnak nevezhető) széles bemeneti feszültség tartományú PicoPSU-120-WI-25V üzemel egy 19 V-os FSP120-AAB kockatáppal (szerintem utóbbi sem egy szar minőségű darab). Korábban, amikor még csak i3 ment a gépben, 16 V-ról üzemeltettem, de akkor is voltak anomáliák (nem kapcsolt be elsőre, alkalmanként pedig fagyott is). Azóta lapcsere is volt, de a nagyobb teljesítményű 19 V-os táppal nagyjából azóta hajtom, amióta az i7 van a lapban, viszont szinte kezdetek óta tapasztalom, hogy még mindig fagyogat a gép. Ma délelőtt pedig konkrétan többször is újra-újraindult. Ezért hirtelen felindulásból kiraktam a szűrét a PicoPSU-nak és betettem egy az LC-Power LC-1520mi házhoz kapott hasonszűrő, de szerintem jóval szerényebb, 12 V-os pico PSU-t, amit most egy 12 V-os kockáról hajtok. Lekopogom, reggel óta nem tapasztaltam anomáliát. De iszonyú pipa leszek, ha a drágán vett, márkás PicoPSU lesz a ludas, és még ez a házhoz mellékelt névtelen apróság is megbízhatóbb lesz nála. :(((

Új hozzászólás Aktív témák